Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Степанченко С. В. Допоки пам'ять в серці не згасає (Арбузинська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

22 листопада учні ЗОШ №2 ім. Т. Шевченка разом із вчителем Таранюк Є. О. завітали до Арбузинської центральної районної бібліотеки і стали учасниками вечора-спогаду «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни».

Ведучі заходу Середенко А. В. і Онищенко К. А. зазначили, що в історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших – Голодомор. Школярі дізналися про причини і наслідки цієї трагедії, почули жахливі факти геноциду.

На знак глибокої скорботи присутні вшанували пам'ять померлих під час голодомору хвилиною мовчання.

Для користувачів в Інтернет-центрі бібліотеки було презентовано медіа-вернісаж «Голод 33-го», на якому були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців трагедії.

В читальній залі бібліотеки було підготовлено меморіальну викладку «І свічка плакала в скорботі» - це книжкові виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні, зокрема в Арбузинському районі.

Наше спільне усвідомлення масштабів трагедії має стати запорукою торжества політики гуманізму, взаєморозуміння і миру. Наш обов’язок – пам’ятати, передавати нащадкам правду про минуле.

С. В. Степанченко, завідувач відділу обслуговування Арбузинської ЦРБ
 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.