Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Євдокимова І. Р. 100 років Соборності України (Снігурівська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

«Соборність України — запорука єдності держави» — під таким гаслом Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки. 100 років тому, 22 січня 1919 року, Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка об’єдналися в одну державу. 100-річний ювілей є чудовою нагодою ще раз згадати, як багато звершень, традицій та любові до рідної землі об'єднує наші серця.

До цієї видатної події Снігурівська районна бібліотека ім. В. Бойченка провела для дев’ятикласників ЗОШ №3 та учнів Снігурівського професійного ліцею історичний відео-екскурс «День Соборності: мовою фактів і документів». На заході був присутній директор ЗОШ №3 Ю. В. Голдун, який розповів присутнім про історичні події тих років, зазначив, що ΙV Універсал Центральної Ради — це одна з вершин державотворчої її діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності. Школярі з зацікавленістю слухали історію виникнення та створення соборної України, жваво розмірковували про поняття соборності України.


Захід проводився з метою виховання в учнів почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до культурних цінностей літературної спадщини та історії власного народу. Під час заходу присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який був глибоко історично мотивований і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Учням було запропоновано презентацію «100 років Акта Злуки. Коротка історія», відеофільми «День Соборності», «День Соборності — від початку до сьогодні» та знайомство з тематичною книжковою виставкою «Соборна мати Україна, одна на всіх як оберіг!».

На завершення з великим задоволенням учні взяли участь у флешмобі «Моя країна — Україна».


І. Р. Євдокимова, заступник директора Снігурівської ЦБС


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.