Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Кориновська О. Г. Година пам’яті «Крути — символ національної пам’яті» (Снігурівська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

29 січня — День пам’яті героїв Крут — однієї з трагічних і водночас високо легендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 рр. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.

«Згадаймо доблесть молодих людей, які десятки років перед нами мріяли і боролися за сильну Українську державу. Їхній подвиг — це наші святощі, єдині й нероздільні для всіх, хто живе на українській землі. Повертаймося до своїх основ і вчімося після всіх минулих випробувань жити як одна велика й сучасна нація, що має власну історію, поважає себе і здатна досягти найвищих цілей», — такими словами Снігурівська районна бібліотека ім. В. Бойченка розпочала годину пам’яті «Крути — символ національної пам’яті».

Захід проводився для учнів 10-11 класів ЗОШ №1 з метою ознайомлення молоді з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя.

Лейтмотивом заходу було проведення паралелі між подвигом героїв Крут та героями АТО. Під час заходу говорилося про необхідність згуртованості народу України та підкреслювалося, що саме це дозволить сьогодні перемогти агресора. Учасники заходу читали патріотичні твори, присвячені героям Крут та героям АТО.

Під час заходу присутні переглянули документальний фільм «Крути», відео «Герої Крут» та «Пам’яті героїв Крут», мультимедійну презентацію «Пам’ятай про Крути… 1918 рік». Учні брали активну участь в заході: підготували повідомлення про бій під Крутами, декламували поетичні твори, присвячені юним героям. Бібліотекар ознайомила присутніх з книжковою виставкою «Крути – бій за майбутнє».

Наприкінці заходу бібліотекарі разом з юними користувачами бібліотеки вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання.

О. Г. Кориновська, бібліотекар відділу обслуговування Снігурівської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.