Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Степанченко С. В. Ті спогади, то вічний серця біль (Арбузинська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

13 лютого до Арбузинської районної бібліотеки  на вечір-вшанування  «Афганістан: героїзм крізь біль і сум» були запрошені воїни-інтернаціоналісти Церуш Е. М, Михайленко А. Г. і Шарата М. П та старшокласники Новоселівської загальноосвітньої школи разом з Зайцевою Л. Л, заступником директора навчально-виховної роботи, та Гусеницею Л. І, класним керівником 9 класу.

Бібліотекарі Онищенко К. А. та Середенко А. В. ознайомили присутніх з фактами жахливої статистики війни, що тривала дев’ять років, один місяць і дев’ятнадцять днів. Фахівці бібліотеки розповіли школярам про те, як перехрещувалися воєнні дороги трьох наших земляків — Капацини Віктора з с. Костянтинівка, Дяченка Василя з села Благодатне та Кисельова Сергія з м. Южноукраїнськ. Свічку пам’яті було запалено на згадку про мужніх земляків, які трагічно загинули в далекому Афганістані та були посмертно нагороджені урядовими нагородами. Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.

Своїми спогадами про страшні реалії війни поділились учасники тих подій  Церуша Е. М., голова спілки воїнів-афганців, офіцер у відставці Михайленко А. Г. та рядовий запасу Шарата М. П. До глибини душі всіх вразили розповіді про військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня солдатська дружба і товариська підтримка. Читачі, затамувавши подих, слухали спогади воїнів та задавали питання.

Поетичні рядки, які звучали протягом зустрічі, не залишили байдужим жодного присутнього. Особливо зворушливо сприймались «афганські» пісні у виконанні соліста районного Будинку культури Олександра Телегіна.

Читачам бібліотеки була презентована книжкова виставка «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя», яку доповнювали фотодокументи, газетні статті та відеоролик «Тривожні дороги Афганістану». Було переглянуто документальний фільм про Афганістан.

По закінченні зустрічі воїни-афганці звернулись до молоді, побажали їм бути справжніми громадянами та патріотами своєї країни. Діти з вдячністю подарували учасникам Афганської війни квіти. Після заходу учасники поклали квіти до пам’ятника воїнам-землякам та зробили світлину на згадку про зустріч.

 

 


С. В. Степанченко, завідувач відділу обслуговування Арбузинської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.