Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Свято “Велика Родина — щаслива Україна” (Воскресенська селищна бібліотека Воскресенської селищної ОТГ Вітовського району)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Селище Воскресенське — колиска багатьох поколінь воскресенців. На цій землі виросли та живуть люди, благословенні щедрою землею, ласкавим сонцем та дітьми. Здавна ведеться: багато дітей у родині — то Божа благодать. Тому захід “Велика Родина — щаслива Україна” був присвячений великим сім’ям рідного селища.

Всі родини, які зібралися на святі, — дружні, працьовиті, талановиті, підтримують один одного та бережуть родинне вогнище. Вони, як квіточки в українському віночку, — різнобарвні та особливі. Це родини Гузоватих, Попрожуків, Міннікових, Хавичів, Кобців та Доскалових.

Батьки і діти брали активну участь у змаганнях, виконували домашні завдання. “Дерева роду”, виконані кожною родиною, вражали своєю оригінальністю. Всі розповідали цікаві історії про життя своїх предків. Кожна сімейна команда презентувала свою назву, емблему та девіз. Татусі змагалися в конкурсах “Батько-силач”, в якому переміг Віктор Кобець, та запускали паперові літачки. А матусі згадали дитинство: стрибали на скакалках, а також змагалися у смачному конкурсі “Солодка казка” (виготовили смачні та гарні тістечка і торти). Всіх вразив бісквіт від татуся Віктора Кобця. Родина Хавичів представила власноруч виготовлені декоративні вироби. Роботи Хавичів молодших займають перші місця в обласних конкурсах. Попрожуки заспівали всією родиною. Вони — гордість селища, воскресенські “соловейки”! Родина Міннікових перемогла в конкурсі “Фірмова страва родини”. Родина Доскалових дослідила своїх предків, що мають князівське коріння. Переможці конкурсу — родина Гузоватих — цікава, сучасна та креативна. Чудово, що в рідному селищі є такі родини-перлинки! 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.