Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Завгородня Л. М. Читай! Будь успішним! (Новоодеська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Кожного року навесні в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. З метою заохочення юнацтва до читання, популяризації сучасної української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання любові до книги, культури читання з 25 по 30 березня в Новоодеській центральній районній бібліотеці проходив традиційний Тиждень юнацького читання «Читай! Будь успішним!».

Відкрила Тиждень книжково-рекламна акція «Читай! Зроби перші кроки до успіху!», яка пройшла на юнацькому абонементі. За словами Максима Рильського «Книга – це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного», тому для нас так важливо розвинути в юнаків і дівчат бажання читати і якнайчастіше звертатися до книги.

26 березня у бібліотеці було оголошено Днем книжкових ювілеїв. Увазі юних відвідувачів була представлена книжкова презентація «Ювілейне сузір’я літературних імен» про письменників-ювілярів Миколаївщини 2019 року. Студенти місцевого ПАЛу та старшокласники ЗОШ дізнались про творчість Людмили Чижової, Віри Марущак, Лариси Матвєєвої. Цікавим відкриттям для багатьох стало ім’я Анатолія Поперечного.

29 березня у бібліотеці відбулась автограф-сесія «Літературний олімп Новоодещини» – презентація нововиданого районного альманаху поезії «Вершини слова». Свої вірші читали місцеві поети: Олена Співак, Марія Шилонцева, Ксенія Антоніаді, Наталя Котовенко та інші автори альманаху. Всі присутні переглянули відеопрезентації про творчість Зої Видашенко і Анатолія Вітренка, а також  буктрейлери на їх книги. Бібліотекарі відділу обслуговування ЦРБ презентували книжкову виставку «Пошук»: єднаємо душі словом». Місцеві поети передали бібліотеці 30 примірників нового альманаху.

Тиждень юнацької книги вже минув, але Новоодеська центральна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів. У наш складний і бурхливий час, коли стрімко зростає потік інформації, ми раді, що молодь звертається до бібліотеки та знаходить у нас потрібні відповіді, літературу та можливість спілкування.

Л. М. Завгородня, завідувач відділу обслуговування Новоодеської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.