Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Під парусом книги до нових відкриттів: книжчин тиждень (Арбузинська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

У квітні в Арбузинській районній бібліотеці пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги «Під парусом книги до нових відкриттів». Книжчин тиждень зібрав багато шанувальників книги на веселі читання та книжкові відкриття, зустрічі з цікавими людьми.

Розпочиналось святкування в районній бібліотеці книжковим інфотейнментом «Під парусом книги до нових відкриттів». У перекладі з англійської інфотейнмент означає «інформаційні розваги». Для глядачів, а це учні 8-х класів ЗОШ №2 разом з директором школи Ікленко В. В. та вчителем Крамаренко В. М., було представлено театралізоване дійство, в якому взяли участь всі працівники книгозбірні.

Капітан (Середенко А.) і боцман (Степанченко С.) бригантини, яку нарекли «Фантазiя», відійшла від причалу «Бібліотечного» і вирушила у плавання за незвичайним маршрутом. Під час подорожі всі присутні стали очевидцями і учасниками дивовижних подій, які відбулися на шляху до Країни Книгограй. Восьмикласники вгадували імена капітанів кораблів та з яких літературних творів ці капітани, при цьому кожен член команди бригантини користувався книжковою виставкою-підказкою.

До глядачів завітав неперевершений Вінні-Пух (Онищенко К.), який співав пісні-шлягери, і таємничий Незнайомець у масці та чорному плащі. Відгадуючи загадки Незнайомця, юнаки і дівчата розгадали ім'я гостя – це був граф Монте-Крісто (Рихлицький Б.).

Було завдання і для «дешифрувальників», які розгадали чудернацькі шифрограми – назви літературних творів.

А яке ж свято без мудрої Королеви Книги (Білик Л.)? Королева привітала всіх присутніх зі святом книги і провела з глядачами інтелектуальну вікторину та ознайомила користувачів з книгами-ювілярами 2019 року.

На день здоров’я «Бути здоровим – круто!» були запрошені старшокласники ЗОШ №1 (вчитель Коробко О. В.) та лікар акушер-гінеколог Єкушенко С. С. Метою заходу стало формування в учнів навичок здорового способу життя, навичок толерантного спілкування; розширення читацького світогляду. Світлана Семенівна, спілкуючись з молоддю, зазначила, що зовнішня краса юнаків і дівчат тісно пов’язана з їх фізичним і духовним станом; дала вичерпні відповіді на всі запитання учнів.

Також від бібліотечних фахівців старшокласники одержали корисну інформацію під час велнес-тренінгу та познайомились з книжковою виставкою «З книгою подружиш – здоров’я здобудеш!»; взяли участь у конкурсі загадок, приказок, прислів’їв на тему здоров’я людини, відповідали на запитання «Спортивної вікторини» та весело провели фізкульт-хвилинку.

Интересная статья? Поделись ею с другими:

RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner

Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.