Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Безсмертним полум’ям палає у кожнім серці та весна (Арбузинська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

З метою вшанування пам'яті загиблих у Другій світовій війні та до 75-річниці визволення Арбузинщини від нацистських загарбників в районній бібліотеці пройшла літературно-музична композиція «Безсмертним полум’ям палає у кожнім серці та весна», на яку були запрошені учні старших класів ЗОШ №1 ім. О. Закерничного разом з вчителем Живановою Г. О.

Від бібліотекарів Степанченко С. В. та Середенко А. В. учні дізналися, як розпочалася війна для наших односельців, про величезні людські і матеріальні втрати, яких зазнала Миколаївщина.

Почесними гостями заходу були учасники Другої світової війни Омельченко Микола Якович і Калайда Іван Денисович. Микола Якович поділився спогадами про світлий березневий день визволення Арбузинки, розповів про післявоєнну розбудову села, добрими словами згадав директора і вчителів середньої школи №1, в якій навчався. З розповіді Івана Денисовича, який родом із Полтавщини, старшокласники дізналися про своїх однолітків, що під час війни боролися поряд із старшими за звільнення Батьківщини від нацистських загарбників, про юних героїв, на плечі яких ліг тягар військових років. Діти слухали спогади ветеранів, задавали їм питання і ділилися розповідями про своїх дідів і прадідів.

Під час зустрічі у виконанні поважних гостей звучали вірші Г. Любашевського «Пісня для тьоті Люби», С. Руданського «Добре торгувались».

Для своїх читачів бібліотекарі підготували тематичну книжково-ілюстративну виставку «У вогні палала рідна сторона» та «Літопис тих славетних днів», де експонувалась література про бої, які проходили на Миколаївщині.

Учасники зібрання поклали квіти до меморіального комплексу воїнам-визволителям і хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто за священну справу боротьби за мир та щастя на землі віддав своє життя.


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.