Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Поетична пристань: конкурс (Врадіївська ЦБС).

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

На базі Врадіївського районного Будинку дитячої творчості за співпрацею районного відділу  освіти та районної бібліотеки для дорослих наприкінці лютого пройшов традиційний конкурс «Поетична пристань». В ньому взяли участь більше 30 конкурсантів з 14 навчальних закладів району. Тематика представлених ними творів різноманітна.

Юні читці продемонстрували високі патріотичні почуття («Здравниця Батьківщини» Генріха  Акулова, «Я бачу майбутнє своєї країни», «Впаду на груди рідної землі» Віктора Геращенка),  висловлювали тривогу, пов’язану з проблемами війни та миру («Сьогодні на вокзалі бачили солдата» С. Пазиченко, «На місячній доріжці», «Афганістан»), торкалися морально-етичної  тематики («Не цурайтесь старого рушника» Н. Матвієнко, «Лист дітям», «Запущено»  Кисельової), звучали твори Т. Шевченка, В. Сосюри, В. Симоненка.
До вподоби юним декламаторам і гумор («Сало» Губарєва, «Чудо в черевику», «Господар»).

Всі юні конкурсанти гідно відстояли честь своїх навчальних закладів, проявивши здібності  та уміння донести до слухачів ідею твору.
Виступ кожного учасника заслуговує на увагу, то ж не так просто було визначитися з  переможцями. І все журі було одностайним, назвавши їх імена відповідно І, ІІ та ІІІ місця, а  також у відповідності з віковими категоріями.
Про успіх Івана Гетьмана, Іванни Андреєвої, Анастасії Могильової, Валерія Колодія, Івана  Шліхаря, Анастасії Голод та інших знатимуть у школах, де вони навчаються.

Віддати належне слід педагогам Марині Тоніці, Лідії Коваленко, Наталії Сулоєві,  бібліотекарям Савчук Світлані Іванівні, Смолєній Валентині Леонтіївні, які формуючи    читацькі інтереси підростаючого покоління прививають їм любов до поетичного слова,  розвивають декламацькі здібності.

 

Смолєна В. Л., бібліотекар Врадіївської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.