Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Семінар з безпечного працевлаштування (Братська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

26 листопада фахівець із професійної орієнтації Олександр Неговора для шукачів роботи Братської районної філії Миколаївського ОЦЗ провів семінар «Ризики нелегальної трудової міграції». Мета семінару – надати інформацію присутнім про ризики, на які штовхає себе людина при працевлаштуванні неофіційними шляхами та не приділяючи увагу перевірці роботодавця.

Оскільки зараз кожну країну світу торкається торгівля людьми: деякі країни є місцем, звідки походять жертви, інші – пунктом транзиту, треті – місцем призначення жертв. Служба зайнятості продовжує свою діяльність, спрямовану на підвищення рівня обізнаності серед населення про торгівлю людьми, а також на попередження. У нас є доступ до найуразливіших категорій населення, наприклад, осіб, які проживають у віддалених сільських районах.

На семінарі розглядались види торгівлі людьми. Фахівець розповів присутнім про міфи та факти, які є цією проблемою. Були також підняті статистичні дані, щодо кількості осіб, які страждають від різних форм торгівлі людьми.

Також на семінарі в онлайн режимі були присутні працівники Благодійного фонду «Любисток», які являються координаторами у наданні інформації, щодо небезпеки потрапляння в торгівлю людьми. Ними також було надано роз’яснення щодо правильності легального працевлаштування.

Під час семінару було переглянуто небезпечні ситуації, коли це може свідчити про ознаку потрапляння в торгівлю людьми та переглянуто навчальний онлайн-квест з безпечного працевлаштування, спрямований на розвиток критичного мислення у реальних життєвих ситуаціях. У ході квесту користувачі навчаються розпізнавати ризиковані пропозиції, що можуть у подальшому призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та відпрацьовують навички безпечного працевлаштування в ігровій формі. 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.