Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Народознавча година + майстер-клас (КЗ “Кривоозерська ЦБС”)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

«Грудень зиму починає, свята закликає», — під такою назвою 17 грудня, у День Варвари Великомучениці, у Кривоозерській центральній районній бібліотеці пройшла народознавча година та майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас з фетру.

Про певні традиції святкування, народні прикмети і ворожіння свят зимового циклу — особливо багатий на такі свята грудень, останній місяць року, і перший місяць зими — дізналися учні Кривоозерського професійно- аграрного ліцею, які завітали на захід зі своєю наставницею Ю. Ю. Зелінською. Ведучі Світлана Бардичевська та Ріта Вусатенко розповідали про багатющий скарб духовних звичаїв, традицій і вірувань, які є у нашого народу. “Ми отримали цей скарб у спадок і мусимо зберегти його, та нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти духовну пам'ять нашого народу”, — говорила у своєму виступі Раїса Черепанова, директор КЗЦБС.

Тетяна Желєзняк, давній друг і партнер бібліотеки, провела майстер-клас «Подарунок своїми руками» до Дня Святого Миколая. Разом з учнями іграшки виготовляла і Людмила Зелененька, завідувач сектору культури. А прикрашає читальний зал бібліотеки і вабить читачів цікава виставка-інсталяція до новорічних свят «Зимових свят кружляє заметіль».

Черепанова Р.А., директор КЗКЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.