Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Стоянова В. Ушанування ювілею Лесі Українки в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

26 лютого з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, драматургині, громадської діячки, величного класика української літератури в Баштанській публічній бібліотеці було проведено вечір-портрет «Леся Українка: Я лишила вам слово».

Захід відвідали учні 9-А класу Баштанського ОЗЗСО №1 разом із вчителем зарубіжної словесності С. А. Желєзною.

Леся Українка є однією з найвизначніших постатей України. Історія світової культури, мистецтва, мабуть, не знає іншої жінки, гідної такого захоплення, такої вселюдської шани. Поетичний геній, сталева воля, безмежна доброта і ясність розуму, зворушлива жіночність і сила духу щасливо поєдналися в її особі.

Ведуча заходу, бібліотекарка відділу обслуговування Валентина Стоянова, за допомогою яскравої мультимедійної презентації, коротко розповіла молоді про життєвий і творчий шлях поетеси, яка по собі залишила великий літературний доробок — вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики. Юнакам та дівчатам було цікаво дізнатися про маловідомі факти з її життя та про увічнення світової пам’яті славетної української письменниці. Пісня «Стояла я і слухала весну…», написана на вірші Лесі Українки, музика Кирила Стеценка прозвучала яскраво та неперевершено у виконанні викладачів дитячої музичної школи Лариси Шулюк (скрипка), Ангеліни Макаринець (вокал).

У читальному залі бібліотеки було оформлено книжкову виставку-персоналію «Ти себе Українкою звала», біля якої старшокласники познайомилися з ліричними віршами, поемами, драматичними творами відомої української поетеси.

Наприкінці заходу учні взяли участь у Всеукраїнському соціологічному опитуванні «Леся Українка – неосяжність особистості».

Неоціненний творчий спадок, життєві принципи і сила духу славетної Лесі Українки завжди будуть у пам’яті кожного українця. Її ім’я уособлює саму Україну.

В. Стоянова, бібліотекарка відділу обслуговування кафедри для юнацтва Баштанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.