Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Чорна А. М. Літературно-музична композиція до Дня рідної мови (Єланецька ЦРБ)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує нам про нашу українську душу, неповторність і скарб нашого народу, день, який гуртує нас у наших спільних поглядах.

Прагнучи донести молодому поколінню справжню цінність української мови, вихователь гуртожитку Єланецького ПАЛу Олександра Кравчина та бібліотекарка Єланецької центральної бібліотеки Анастасія Чорна підготували для молоді літературно-музичну композицію «Бо ж єдина – так, як мати, мова в кожного із нас».

Зустріла вступним словом та власними поезіями присутніх О. Кравчина, яка розповіла історію та цікаві факти про українську мову. Потішила молодь чудовим співом Юлія Сінчук, виконавши пісню «Це мій рідний дім». Особливе захоплення викликала пісня «В душі криниця», яку дівчина виконала акапельно.

Бібліотекарка презентувала книжкову виставку «На крилах рідної мови» з виданнями творів наших земляків та про українську мову, розповіла цікаві факти про виникнення свята та провела вікторину «Перлини рідної мови».

Родзинкою заходу став виступ запрошеного гостя – Ігоря Мартинюка, якого зустріли оплесками, вітали кожен його вірш та пісню.

Щирі посмішки і неповторні враження від зустрічі надовго залишуть приємні спогади про цей святковий день.

А. М. Чорна, бібліотекарка відділу обслуговування Єланецької ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.