Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Саган В. Л. Хай щастю дитини не буде кінця (Вознесенська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Хай щастю дитини не буде кінця

1_iunya_1 1_iunya_2 1_iunya_3 1_iunya_4

 

 

 

 

 

 

 

1 червня вся Україна відзначає свято маленьких громадян — Міжнародний день захисту дітей. Започатковане це свято в 1949 році. В бібліотеках Вознесенської ЦБС стало доброю традицією проводити в перший літній день різноманітні конкурси, вікторини, вистави, години дозвілля та свята.

Цікаве свято до Дня захисту дітей «Діти — майбутнє України» було проведено в Будинку культури смт. Олександрівка Вознесенського району. Завідуюча філією Олександрівської міської бібліотеки №2 Секкер Олена Петрівна та директор Олександрівського Центру соціальної допомоги сім’ї та молоді Рожко Руслана Дмитрівна спільними зусиллями організували свято для дітей. Фахівцями Вознесенської центральної районної бібліотеки розроблена книжкова виставка «Веселкове дитинство» та організовано літературну зустріч з миколаївською письменницею Вірою Іванівною Марущак.

Розпочала святкову програму Рожко Р. Д., яка привітала дітей зі святом та розповіла про історію його виникнення. Ведучі свята — Бугаєнко Катерина, Берікул Ірина, Блінська Юлія, Годулян Марина — порадували своїм виступом, даруючи всім присутнім гарний настрій. Глядачі дуже тепло зустрічали літературних героїв: Буратіно (Паня Іван), Королеву книгу (Бугаєнко Катерина), лисичку (Манзюк Анастасія) та двох гномиків (Санкович Віка і Людмила). Діти із задоволенням відповідали на запитання вікторин, які проводили ведучі свята. 

1_iunya_5 1_iunya_6 1_iunya_7 1_iunya_8 1_iunya_9 1_iunya_10 1_iunya_11 1_iunya_1 1_iunya_2 1_iunya_3 1_iunya_4 1_iunya_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бурхливими оплесками зустріли присутні гостю свята — письменницю, члена Національних спілок письменників та журналістів України Віру  Іванівну Марущак. В невимушеній та теплій атмосфері письменниця розповіла про свій життєвий та творчий шлях та із задоволенням відповіла на питання дітей. Найактивніші учасники отримали цінні подарунки від Віри Марущак. На згадку про себе вона подарувала для читачів Олександрівської м\б №2 свою книгу «Пригоди Нюмочки».

Після закінчення святкової програми захід продовжився біля Будинку культури. Фахівці Олександрівської м\б №1, №2 та Трикратненської с\б провели для дітей ігри «Скік-скок», «Хто швидше?» та конкурс малюнку на асфальті «Хай завжди буде сонце». Переможців та переможених не було, адже всі дитячі малюнки були яскравими, гарними та незвичайними. Після закінчення свята всі діти ласували морозивом та цукерками, які отримали від Олександрівської селищної ради.

Свято до Міжнародного дня захисту дітей стало першим днем спільної роботи школи та Олександрівської м\б №2 щодо забезпечення літнього оздоровлення  та відпочинку дітей смт. Олександрівка.

В. Л. Саган, методист по роботі з дітьми Вознесенської ЦРБ

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.