Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Котляренко Л. І. Проект «Наркоманію подолаємо разом» в дії (Вознесенська ЦРБ)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

17 березня 2011 року було розпочато реалізацію проекту «Наркоманію подолаємо разом», який  впроваджується Центральною районною бібліотекою  ім. Т. Г. Шевченка та партнерами: Вознесенською райдержадміністрацією, районною лікарнею, Миколаївським обласним центром ресоціалізації наркозалежної молоді, Вознесенським професійним аграрним ліцеєм.


Першим заходом для широкої аудиторії стала година відкритого діалогу «Не будь собі ворогом», яка пройшла в актовому залі Вознесенського професійного аграрного ліцею і учасниками якої стали понад 120 учнів І-го курсу Вознесенського професійного аграрного ліцею. Ведучі заходу — спеціалісти відділу обслуговування Центральної районної бібліотеки: Євстратьєва Н.М., Шиляєва Т.В. — підкреслили важливість підняття проблеми профілактики наркоманії для Вознесенського району та соціальну значимість реалізації даного проекту. Бібліотекар Вознесенського професійного аграрного ліцею Кукушкіна Г.А. розповіла про історію цього захворювання з давніх часів.

У діалозі прийняли участь лікар-нарколог районної лікарні Шпичко В.В., який зупинився на питаннях профілактики негативних явищ, причинах та наслідках  цієї хвороби та навів приклади з життя. Про реабілітацію наркозалежної молоді та роботу центру розповів директор Миколаївського обласного центру ресоціалізації наркозалежної молоді Соловйов Ю.М. Всі виступаючі намагалися підкреслити гостроту цієї проблеми для Миколаївщини і України взагалі, попередити молодь про наслідки необдуманих дій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час проведення заходу на екрані демонструвалась слайд-презентація «Наркотики — ліки від життя», яку підготувала працівник Інтернет-центру Вознесенської ЦРБ Сєннікова О.А. Учні ліцею приймали активну участь у діалозі і отримали рекламно-інформаційну  продукцію — листівки про проект «Наркоманію подолаємо разом».

Людмила Котляренко, завідуюча відділом обслуговування Вознесенської ЦРБ

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.