Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Даниленко Л. М. Бібліотека + Волонтери = Милосердя (Доманівська ЦРБ)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

«Душі людської доброта» — під такою назвою в Доманівській центральній бібліотеці пройшла година спілкування з волонтерами 10-А класу Доманівського РНВК, які є постійними учасниками заходів та акцій бібліотеки. Протягом години молодь і бібліотекарі говорили про милосердя і доброту, чуйність, повагу до своїх батьків, старших людей; про допомогу знедоленим, немічним, стареньким. Хлопці і дівчата переглянули підготовлену бібліотекою презентацію «Людина починається з добра», а юні читці читали вірші про добро і милосердя.


Наші волонтери відвідують будинок для постійного проживання людей похилого віку та інвалідів, дарують їм книги. І цього разу, продовжуючи акцію «Подаруй літній людині книгу» вони зібрали більше ста книг. Зібрала бібліотечку для цих людей і центральна бібліотека з книг, подарованих користувачами.

Доброта, милосердя — багатоликі. Потреба в них повсякчас. Навіть тоді, коли немає біди. Навіть там, де гори спокійні і твердь земна не хитається під ногами. Нещодавно в Доманівці працівниками бібліотеки та волонтерами була проведена акція «Добро спішіть творити, люди!». В людних місцях селища волонтери роздавали мешканцям виготовлені організаторами листівки із закликом: «Люди! Будьте милосердні!».


Лариса Даниленко, провідний бібліотекар Доманівської ЦРБ

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.