Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців Професійні конкурси Обласний професійний конкурс - 2018 “Духовні витоки Миколаївщини”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - Професійні конкурси

На відзначення Року культурної спадщини в Європі Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва ініціювала проведення обласного професійного конкурсу досліджень церковних пам'яток Миколаївської області “Духовні витоки Миколаївщини”. Метою конкурсу було проведення історико-культурних розвідок культових споруд різних конфесій та віросповідань в окремих селах, селищах, містах Миколаївської області; наповнення повнотекстової електронної бази даних “Храми Миколаївщини” і створення на основі надісланих матеріалів зведеного електронного ресурсу у форматі інтерактивної карти на сайті обласної бібліотеки.

Конкурс проводився з 1 червня по 6 вересня. Оргкомітет отримав 31 роботу від 29 бібліотекарів з 12 районів: Арбузинського, Баштанського, Березанського, Братського, Веселинівського, Доманівського, Єланецького, Кривоозерського, Миколаївського, Новобузького, Первомайського, Снігурівського. Для фахового та об'єктивного оцінювання в журі були запрошені заступник начальника Державної інспекції по охороні пам'яток культури Миколаївської області Ягьяєв Володимир Ридванович (голова журі) та науковий співробітник інспекції Гребенников Віктор Борисович; доктор історичних наук, професор кафедри історії МНУ ім. В. Сухомлинського Баковецька Ольга Олександрівна; кандидат історичних наук Калкутіна Наталія Володимирівна; миколаївський видавець, співзасновник та активний учасник міського інтернет-проекту “Николаевский базар”, форуму “Скамейка” Торубара Василь Вікторович.

При оцінюванні враховувалися повнота дослідження, наявність додаткових матеріалів та їх унікальність — фотографій, копій архівних та офіційних документів, цитування особисто зібраних свідчень жителів і служителів храмів або посилання на розповіді, взяті з інших джерел, перелік бібліографічних джерел та їх аналітичне використання в роботі. Загальна максимальна оцінка роботи — 125 балів.

Оголошення про конкурс

Список номінантів

Протокол підведення підсумків

Нагородження переможців

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.