Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Виїзні інформаційні сесії для молоді Нового Бугу і Казанки

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

6 листопада 2014 року фахівці обласної бібліотеки для юнацтва провели одразу дві виїзні інформаційні сесії: для студентської та учнівської молоді Нового Бугу і Казанки. У програмі заходів були бібліотечні уроки, тренінги, а також зустріч з нашим земляком — письменником-фантастом Андрієм Альтановим.


На базі Новобузької центральної районної бібліотеки інформаційна сесія “Бібліотека пропонує молоді” відбувалась відразу у трьох напрямах: учні Новобузької гімназії зустрілися з миколаївським письменником А. Альтановим, студенти Новобузького коледжу МНАУ стали учасниками тренінгу з працевлаштування, а для колег-бібліотекарів сільських філій Новобузької ЦБС був проведений інтерактивний бібліотечний урок.

У тренінгу “Працевлаштування та ефективний пошук роботи” взяли участь студенти-третьокурсники спеціальностей “Бухгалтерський облік” і “Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж”.   Проводила тренінг завідуюча відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів ОБЮ Олена Плакун. Майбутні бухгалтери й комп'ютерники були активними та зацікавленими: у ході мозкового штурму вони самостійно визначали джерела вакансій для пошуку роботи. Розділившись на команди, студенти грали у гру “Плюси і мінуси”, оцінюючи щойно визначені джерела вакансій. У грі “Структура гарного резюме” молодь самостійно, без підказок, на основі роздаткового матеріалу з прикладами правильних і неправильних резюме вказала всі необхідні складові оптимальних, вірних варіантів. Вже традиційно наостанок всі учасники тренінгу отримали корисні пам'ятки: листівки “П'ятнадцять кроків до впевненості в собі” та списки найпопулярніших в Україні сайтів по працевлаштуванню.

Провідний методист ОБЮ Ія Отверченко провела інтерактивний бібліотечний урок “Інформаційні ресурси сучасної бібліотеки” для бібліотекарів сільських філій Новобузької ЦБС. Разом вони ознайомилися з сайтом МОБЮ, здійснили 3D-екскурсію відділами бібліотеки. Цікавим було практичне заняття: самостійний пошук літератури за допомогою електронного каталогу.

У Новобузьку ЦРБ на літературний майданчик “Світ фантастики” завітали учні 6 класу Новобузької гімназії, щоб познайомитись і поспілкуватись з письменником-фантастом Андрієм Альтановим (А. Андрєєв). Увагу учнів одразу привернула виставка книг серії “S.T.A.L.K.E.R.”, підготовлена співробітниками бібліотеки. А коли діти дізналися, що їхнім співрозмовником буде автор сучасних фантастичних романів, то не приховували свого зацікавлення. А. Альтанов розповів про себе, а учні просто сипали запитаннями: “Звідки Ви берете сюжети?”, “Як довго Ви пишете книгу?”, “З якого віку Ви почали писати?”... Письменник цікаво та оригінально відповів на всі запитання. Кожному учаснику зустрічі, а також всій Новобузькій гімназії  Андрій Альтанов залишив автографи з особистими побажаннями. Наостанок — традиційне фото на пам’ять.

У Казанківській центральній районній бібліотеці інформаційна сесія “Бібліотека пропонує молоді” була проведена для учнів 9-х класів Казанківської ЗОШ №1. Вони стали учасниками тренінгу “Працевлаштування та ефективний пошук роботи”, отримавши цінну інформацію щодо пошуку роботи, яка у майбутньому неодмінно стане їм в пригоді.

Також дев'ятикласники зустрілися з фантастом А. Альтановим. Письменник розповів учням про свою творчість, познайомив з сюжетами романів “Право на жизнь”, “Игры с запредельным” [Радиант Пильмана], “Тропами теней” [Зона Посещения]. Тема фантастики, комп'ютерних ігор близька сучасній молоді, тому зав'язався жвавий діалог. На прохання старшокласників Андрій розповів про свої плани на майбутнє. На кінець зустрічі письменник побажав всім присутнім успіхів, а діти подякували за цікаве спілкування.

Інтерактивний бібліотечний урок для читачів Казанківської ЦРБ провела провідний методист ОБЮ Ія Отверченко. Юнаки та дівчата дізналися про електронні інформаційні ресурси обласної бібліотеки для юнацтва, стали учасниками 3D-екскурсії її відділами, завітавши у 3D-галерею на сайті бібліотеки.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.