Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Як нам зізнавалися в коханні

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

13 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва пройшла акція “Зізнайся бібліотеці у коханні” до Дня Святого Валентина та Міжнародного дня дарування книжок.

Про День закоханих знають всі. Це красиве і романтичне свято є одним з найпопулярніших серед молоді.

А от про День дарування книжок більшість учасників акції чула вперше. Втім нічого дивного, адже святкувати його почали зовсім нещодавно. Ідею започаткування свята американці Еммі Бродмур у 2012 році підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Ось так і з'явилось у календарі ще одне свято. У цей день прийнято дарувати книжки один одному та членам родини (особливо маленьким), залишати книги в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам і благодійним організаціям, що займаються розвитком грамотності.

Організатори акції, співробітники відділу реклами і соціокультурної діяльності ОБЮ, вручили всім читачам книги, щоб і самі читали, і менших братиків та сестричок порадували подарунками від бібліотеки.

Хлопці і дівчата стали учасниками читацького марафону “Година читання”: обравши книжку на виставці “Світ починається з любові”, вони зачитували прозовий уривок чи вірш. Далі — ще цікавіше: слід було скласти Love-пазли. На втіху всім присутнім пазл склався якнайкращим чином!

Валентинки та шоколадні сердечка — незмінні атрибути свята закоханих — отримали всі наші улюблені читачі. Приємно, що почуття наші взаємні. Молодь привітала співробітників ОБЮ зі святами, побажала любові, миру та всіляких гараздів і щиро зізналася, за що саме любить бібліотеку. Як виявилося, цікаві книжки, нові друзі, веселі заходи, класний Інтернет-центр та подарунки (особливо морозиво :-)) відіграють не останню роль у завоюванні юних читацьких сердець.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.