Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Інтернет-конференція з Анатолієм Качаном

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

30 березня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася інтернет-конференція “Читали? Давайте познайомимося!” за участю Анатолія Качана — поета, журналіста, Заслуженого працівника культури України, відмінника освіти України, лауреата премій імені Миколи Трублаїні та Лесі Українки і студентів Інституту філології Чорноморського Державного університету імені Петра Могили. Захід відбувся у рамках бібліотечної програми просування читання серед молоді “Територія читання”.


Анатолій Леонтійович розпочав спілкування з молоддю з розповіді про свої дитячі та юнацькі роки, що пройшли на Миколаївщині. Він любив слухати батькові оповіді про те, як ще до війни на Гур'ївській МТС (машинно-тракторній станції) знімали славнозвісний кінофільм “Трактористи”. Від батька взяв Анатолій селянську мудрість і спостережливість, а від матері — доброту й любов до слова. Це і визначило його подальшу долю. Після закінчення школи А. Качан навчався в Одеському університеті на філологічному факультеті. Вчителював в “Українській Венеції” — місті Вилкове Одеської області, де довго  не міг звикнути, що до школи треба добиратися різними протоками на старенькій плоскодонці. Працював кореспондентом молодіжної газети, редактором видавництва “Маяк” в Одесі, очолював літературні відділи у дитячих журналах. З 2004 року — голова творчого об'єднання дитячих письменників Київської організації НСПУ. Друкувати власні твори Анатолій Качан почав ще у студентські роки (1962 р.), з 1979-го — член Національної Спілки письменників України.

Студенти-філологи, особистого спілкуючись з відомим поетом, цікавились, коли він написав свій перший вірш і хто був першим слухачем; просили розкрити секрет власної успішності і порадити майбутнім колегам, як реалізувати себе у професії; питали про подальші творчі плани. На запитання, чи є у Анатолія Леонтійовича нездійснена мрія, поет зізнався, що давно прагне написати прозовий твір. А. Качан у відповідь на прохання студентів порадити, що читати сучасній молоді, особливо виділив історичні твори, що висвітлюють минуле України — прозу Василя Шевчука та Володимира Малика.

На завершення спілкування Анатолій Качан зізнався, що дуже любить море, південні степи, та прочитав свій вірш, написаний після відвідування Рибаківки, Очакова і Миколаєва. Поет закликав молодь навіть у буденності бачити прекрасне і поетичне, а в кожній людині — красу і гармонію душі.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.