Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Марафон професій

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

9 квітня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулося онлайн-спілкування “Марафон професій”. В режимі реального часу спілкувалися представники миколаївських навчальних закладів з учнями 9 класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Партнером заходу стала Єланецька центральна районна бібліотека.

alt
Викладачі Миколаївського політехнічного коледжу, Миколаївського коледжу культури і мистецтв, Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури презентували свої заклади, щоб підвищити рівень інформованості старшокласників з області стосовно питань профорієнтації, розширити їх знання про світ професій, ознайомити з вимогами до представників певних спеціальностей.
alt
Людмила Олегівна Гальченко, Григорій Якович Савчак і Олексій Олексійович Московко докладно розповіли старшокласникам про історію та славні традиції своїх навчальних закладів; спеціальності, які можна у них здобути; стан матеріально-технічної бази; терміни і форми навчання; проведення виробничих занять та організацію дозвілля. Кожен викладач, спілкуючись з молоддю, намагався передати специфіку закладу освіти, речником котрого він являється, та наголошував на важливості й затребуваності саме тих професій, які можна здобути у відповідному коледжі.
alt
Спілкування проходило у формі жвавого діалогу. Школярі розпитували викладачів про пільги під час вступу, наявність гуртожитку та умови проживання у ньому, вартість підготовчих курсів, можливість продовження навчання у вищих навчальних закладах, точні дати проведення Днів відкритих дверей.
alt
На завершення учасники Skype-спілкування — старшокласники й викладачі — подякували співробітникам обласної бібліотеки для юнацтва та Єланецької ЦРБ за організацію заходу, котрий першим дав можливість безпосередньо з перших уст отримати детальну інформацію, яка допоможе визначитися з вибором майбутньої професії, а другим — живе спілкування з потенційними абітурієнтами.

alt

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.