Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Skype-міст з Житомирською обласною бібліотекою для юнацтва

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 вересня в рамках міжрегіонального проекту “Всеукраїнський бібліотечний простір для молоді: ланцюжок єднання” відбувся Skype-міст з Житомирською обласною бібліотекою для юнацтва. Традиційно обмінювалися досвідом проектної діяльності. Першими про свої проекти розповідали бібліотекарі Миколаївської ОБЮ.


Завідуюча науково-методичним відділом Ія Валеріївна Отверченко привітала житомирських колег і наголосила на важливості професійного спілкування бібліотекарів, що працюють з молоддю. Вона презентувала методичні матеріали з казкотерапії, лікувальні властивості якої були відомі давно. Сьогодні багато людей використовують читання з лікувальною метою: для поліпшення настрою, заспокоєння, пошуку шляхів вирішення особистих проблем. Перші методичні матеріали, упорядковані І. В. Отверченко, «Про виховання дітей і дорослих казкою: загадка казок Ганса Христіана Андерсена» (2014) містять вправи з надання психологічної підтримки, другий випуск рекомендацій «Казкотерапія... або як можна казку використовувати у виховних цілях» (2015) торкнувся проблем “важких” дітей та помилок у їх вихованні.

Про популяризацію читання серед молоді шляхом створення буктрейлерів розповіла завідуюча відділом обслуговування Ольга Миколаївна Ігуменцева. Вона зауважила, що буктрейлер — сучасний мультимедійний продукт, ефективність якого в просуванні книги доведена на практиці. Увазі житомирських бібліотекарів був запропонований один із буктрейлерів, створених співробітниками МОБЮ.

Методист Анна Олександрівна Мороз поділилася досвідом підготовки та проведення краєзнавчого квесту на прикладі foot-квесту “Історичний Миколаїв”.

Про спільний проект Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва та Філії Національної телекомпанії України “Миколаївська регіональна дирекція” “Тест 99” розповіла Тетяна Миколаївна Гервасьєва, провідний бібліотекар відділу автоматизації. Для ознайомлення колегам з Житомирської ОБЮ запропонували переглянути сюжет по книзі української письменниці Софії Андрухович «Фелікс Австрія».

Завдяки онлайн-спілкуванню було налагоджено механізм співпраці між миколаївськими та житомирськими колегами з метою надання нових орієнтирів у роботі та досягнення ефективних результатів.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.