Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “Крапля меду” Наталії Ткаченко презентована у Львові

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

29-30 вересня 2016 року у Львові відбулись урочисті заходи, присвячені 400-річчю вірменського книговидання в Україні. На заході, організованому Спілкою вірмен України (СВУ) і Вірменською громадою Львова, були присутні представники Української Православної Церкви, Української Єпархії Вірменської Апостольської Церкви, Греко-католицької, Римо-католицької, Української Автокефальної Православної Церкви, відомі вчені, делегації СВУ та львівської вірменської громади.

Із великою зацікавленістю присутні ознайомилися з новими виданнями українською і вірменською мовами, присвяченими історії та культурі вірмен України: книгами релігійної тематики, науково-популярними виданнями, перекладами вірменської класичної літератури і словниками.

Голова Української Єпархії Вірменської Апостольської Церкви Маркос Оганесян представив книгу Вардана Деврикяна «Армянской типографии Львова — 400 лет», яка присвячена історії друкарні Ованеса Караматенянца. Головою Комітету з питань історико-культурної спадщини СВУ Давідом Давтяном презентовано видання «Актуальные вопросы арменоведения» (вип. III-IV) — збірку наукових праць з вірменознавства тридцяти українських та закордонних вчених.

На запрошення Спілки вірмен України Миколаївської області у презентації «Вірменська книга» взяла участь директор Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Наталія Вікторівна Ткаченко як автор книги вільних переказів балад великого вірменського поета Ованеса Туманяна «Крапля меду». Голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян нагородив Н. В. Ткаченко Почесною грамотою за особистий внесок у збереження і популяризацію вірменської культури в Україні.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.