Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Захоплюючий світ Ольги Славної

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

30 вересня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася прем'єра книги “Замовити Боса” миколаївської письменниці Ольги Славної, на яку завітали учні Першої української гімназії імені М. Аркаса.

Ведуча, бібліотекар Віра Марущак, представила учням Ольгу Славну (Ольгу Ярославівну Черв'якову) — письменницю, режисера, співачку. Гімназисти довідалися, що вона народилася на Миколаївщині (у Вознесенському районі), закінчила Київський державний інститут культури ім. О. Є. Корнійчука. Ще школяркою Ольга вражала своїх однолітків поетичними творами, а в 13 років написала п’єсу для драматичного гуртка. Нині вона — автор збірок віршів та оповідань «Послухай музику життя», «Лірика засніженого літа», «Я малюю просто небо», «Шлях додому», «Сказки на салазках», «Пригоди Ярика, або Чарівна Мушля» та п'єси «Золоте зернятко».

Потім слово взяла письменниця Ольга Славна. Вона розповіла про свій творчий шлях і зізналася, що писала завжди: і коли навчалася, і коли працювала. Авторка презентувала нову пригодницьку книгу «Замовити Боса» і зачитала з неї уривки, заінтригувавши учнів подальшою долею головного героя. На прохання школярів О. Славна читала свої вірші. З задоволенням відповідала на  запитання молоді. Автори найцікавіших запитань отримали подарунки від письменниці — її нову книжку.

Частиною діалогу стала мультимедійна презентація «Захоплюючий світ Ольги Славної».

Учні щиро дякували письменниці за цікаве спілкування, приємні враження. На завершення — традиційні автограф- та фотосесія з Ольгою Славною.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.