Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “Крапля меду” відкриває свої сторінки

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

25 жовтня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч студентів Миколаївського будівельного коледжу КНУБА з Наталією Ткаченко — автором книги вільних переказів балад Ованеса Туманяна “Крапля меду”, відомою миколаївською поетесою, що пише під псевдонімом Наталія Іванова.


«Крапля меду» — третя книга в творчому арсеналі письменниці. У 2010 році вийшла друком перша поетична збірка “Все очень просто”, у 2014-му побачила світ друга — “На счастье”.

Наталія Ткаченко розповіла студентам, чому звернулася до творчості Ованеса Туманяна, твори якого є класикою вірменської літератури та відомі у багатьох країнах світу. Вона мріяла познайомити й українського читача з чудовою, мудрою поетичною спадщиною вірменського поета. Працюючи над творами, Наталія Вікторівна намагалася поєднати оригінальність поетики Туманяна із самобутністю і колоритом української мови. Художнім оформленням книги займалася Світлана Чебанова — молода миколаївська художниця, автор серії поштових листівок “Миколаїв патріотичний”. В ілюстраціях до книги вона вдало об'єднала яскраві елементи вірменського народного образотворчого мистецтва з казковими образами та філософськими метафорами.На запрошення Спілки вірмен України Миколаївської області Наталія Ткаченко відвідала урочисті заходи, присвячені 400-річчю вірменського книговидання в Україні, що проходили в кінці вересня у Львові, і презентувала свою книгу “Крапля меду” широкому читацькому загалу. Голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян нагородив Наталію Вікторівну Почесною грамотою за особистий внесок у збереження і популяризацію вірменської культури в Україні.Вітаючи Наталію Ткаченко з виходом нової книжки, член Національної спілки письменників України Віра Марущак відзначила, що балади, які подарувала письменниця українському читачеві, вражають своєю мудрістю, глибиною і  сучасністю.

Атмосфера зустрічі була надзвичайно теплою, емоційною, щирою. Молодь дякувала автору за цікаве спілкування, за творчість і бажала нових успіхів та натхнення.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.