Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Творець Шерлока Холмса Артур Конан Дойль

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

13 грудня бібліотекарі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва разом зі студентами Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури поринули у захопливий світ чудового англійського письменника Артура Конан Дойла, який у світі відомий, насамперед, своїми творами про Шерлока Холмса. Презентація творчості майстра детективу відбулася в рамках запровадженого на відзначення Року англійської мови в Україні циклу бібліоекскурсів “Подорожуємо англомовними країнами”.


Бібліотекар і письменниця Віра Марущак зауважила, що одним з найкращих методів вивчення іноземної мови є читання художніх книжок в оригіналі, англійською мовою, до чого і закликала присутніх. Артур Конан Дойль писав науково-фантастичні твори, історичні романи, п'єси, вірші. Та більш за все видавці замовляли письменнику повісті про Шерлока Холмса, які полюбилися читачеві. Їх полонив легкий стиль автора, який вдало, від імені доктора Ватсона, розповідав про пригоди свого друга Холмса. Не одне покоління читачів усього світу зацікавлено стежить за дивовижними пригодами “самітника із Бейкер-стріт”, спостережливого, кмітливого, здатного розплутати будь-яку детективну загадку, який демонструє безмежні можливості людського розуму. На схилі своїх літ Артур Конан Дойль зізнався у зверненні до читачів: “Я не хочу бути невдячним Холмсові. Для мене він безперечно залишився добрим другом”.Шерлок Холмс — це людина, яка ніколи не жила, але яка ніколи не помре. Численні шанувальники охоче відвідують кафе його імені, Музей-квартиру Шерлока Холмса в Лондоні, надсилають на його адресу тисячі листів. До речі, в інтернеті існує навіть особистий сайт Шерлока Холмса під назвою “Теорія дедукції”. Твори про сищика є найбільш екранізованими у світі — понад 200 кінофільмів!

Пропонуємо ознайомитися з іншими художніми творами з фонду бібліотеки — друкованими виданнями, електронними версіями творів, аудіокнигами, представленими у віртуальній книжковій виставці “Англія літературна”.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.