Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Школа комп'ютерного бійця: сучасні онлайн-сервіси

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

18 жовтня у відділі “Інтернет-центр” для учнів Школи комп'ютерного бійця відбувся тренінг “Сучасні онлайн-сервіси”.


Бібліотекар Юлія Задеряка розповіла молоді про сучасні сервіси Інтернет, тобто послуги, які надаються користувачам мережі. Особливу увагу фахівець приділила сервісам Веб 2.0 (це друге покоління інтернет-сервісів, які ще називають соціальними) та геосервісам (це сервіси, що надають інструменти для роботи з географічними даними).

Геосервіси дозволяють користувачам ознайомлюватися з різними країнами світу і навіть віртуально подорожувати; шукати різні об’єкти на карті Землі, переглядати, коментувати, доповнювати фотографіями. Найвідоміші сайти із доступом до геосервісів: Google Maps, Google Earth, Wikimapia.

Учасники тренінгу ознайомившись з Google Maps, знайшли на ній вулицю Соборну, переглянули її околиці, панорамні зображення надворі й у приміщеннях.

Після виконання практичного завдання нові знання були закріплені теоретичним блоком. Юнаки відповіли на запитання бібліотекаря: чому сервіси Веб 2.0 називають соціальними, чим відрізняються сервіси Веб 1.0 і Веб 2.0, що таке геосервіси, які функції вони передбачають?

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.