Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Українська держава гетьмана Павла Скоропадського: спроба державотворення

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

18 жовтня студенти Миколаївського політехнічного коледжу взяли участь у заході «Українська держава гетьмана П. Скоропадського: спроба державотворення», що пройшов у рамках циклу «Абетка історичної пам’яті», присвяченому 100-річчю Української революції 1917-1921 рр.

Бібліотекар ОБЮ Андрій Алієв розповів присутнім про політичну ситуацію, яка склалася в Україні напередодні приходу гетьмана Скоропадського до влади, акцентував на основних досягненнях в сфері економіки, політики та культури за часів гетьманату. Водночас підкреслив, що правління гетьмана Павла Скоропадського викликало в широких масах населення неоднозначну реакцію.

З непідробним інтересом молодь ознайомилася з першим українським  історичним коміксом “Воля” Дениса Фадєєва. Комікс складається з трьох взаємопов'язаних історій, події розгортаються на фоні розквіту Української держави 1918 року. Перегляд трейлеру майбутньої екранізації коміксу теж не залишив студентів байдужими.

Свої знання з новітньої історії України юнаки та дівчата продемонстрували під час інтерактивної гри “Лідери Української революції 1917-1921 років”.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.