Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Високе небо Богдана Лепкого

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

До Дня української писемності та мови бібліотекарі відділу соціокультурної діяльності молоді ОБЮ провели для учнів Миколаївського професійного ліцею сфери послуг захід «Настроєний життям, як скрипка», присвячений творчості неперевершеного майстра українського слова, витонченого лірика, художника, письменника та поета Богдана Лепкого.

З розповіді ведучих присутні дізналися, що Богдан Лепкий — талановитий прозаїк, перекладач, критик, історик літератури, творчість якого тривала майже півстоліття і зайняла одне із провідних місць в українській літературі. Його творча спадщина становить понад 80 власних книг, у тому числі цикл романів «Мазепа», повісті, оповідання, казки, спогади, збірки віршів та поем, а також переклади, літературознавчі розвідки, статті літературного та мистецького спрямування.

З цікавістю слухали учні про родину Лепких, яка походить із старовинного греко-католицького священицького роду і яку увінчав своєю невтомною працею і талантом Богдан Лепкий. Захопила увагу присутніх розповідь про дитинство майбутнього письменника, атмосферу в якій він зростав, студентські роки у Віденському університеті. Бібліотекарі доповнили свою розповідь демонстрацією відео про життєвий і творчий шлях письменника, аудіозаписами пісень на його вірші “Журавлі”, “Час рікою пливе” та власне прекрасними зразками поетичного слова Богдана Лепкого — “Заспів”, “В'януть квіти”, “Видиш, брате мій”, “Цить серце”.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у січні

  • Вечір історичного портрету “Грек з душею українця: до 165-річчя М. М. Аркаса “
  • Постійно діюча тематичнаі полиця “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки”, “Соборна мати Україна — одна на всіх, як оберіг”
16
січня
<<< січень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.