Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Виїзна інформаційна сесія в селі Куцуруб

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

8 листопада в селі Куцуруб Куцурубської ОТГ Очаківського району відбулася виїзна інформаційна сесія “Бібліотека пропонує молоді”. У програмі заходу були тренінги, бібліотечні уроки, зустріч з письменницею, краєзнавчі онлайн-турніри.

Під час інформаційної сесії завідувач науково-методичним відділом ОБЮ І. В. Отверченко ознайомила учнів 10-11 класів Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. Г. Шевченка з краєзнавчими повнотекстовими електронними базами даних, розміщеними на сайті бібліотеки: “2014-...Герої Миколаївщини: пам'ятаймо!” та “Легенди Миколаївщини”; завідувач відділу “Інтернет-центр” Т. М. Руснак провела тренінгове навчання основним принципам працевлаштування та ефективного пошуку роботи; бібліотекар сектору медіа-освіти і творчості молоді Н. О. Пененко визначила кращих знавців рідного краю під час краєзнавчих інтерактивних онлайн-турнірів. Миколаївська письменниця Віра Марущак завітала до вихованців дошкільного навчального закладу “Зірочка”. Автор спілкувалася з дітьми, читала їм свої казки, фотографувалася на пам'ять.

Після проведеної для молоді інформаційної сесії делегація з Миколаєва відвідала Куцурубську публічну бібліотеку, поспілкувалися з директором Т. О. Ніколаєвою і бібліотекарем О. А. Гончало, обговорили професійні питання, поцікавилися фінансовими та матеріальними результатами децентралізації для бібліотеки.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у січні

  • Вечір історичного портрету “Грек з душею українця: до 165-річчя М. М. Аркаса “
  • Постійно діюча тематичнаі полиця “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки”, “Соборна мати Україна — одна на всіх, як оберіг”
16
січня
<<< січень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.