Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Інформаційно-пізнавальна година “Європейський Союз — вчора, сьогодні, завтра”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

9 лютого о 14.30 в читальному залі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся перший захід у рамках обласної культурно-освітньої програми “Європейська світлиця”. Її головна мета — забезпечення загальнодоступності інформації з питань європейської інтеграції України, підвищення рівня поінформованості юнацтва Миколаївщини з питань організації роботи інституцій і діяльності Європейського Союзу.


Інформаційно-пізнавальна година “Європейський Союз — вчора, сьогодні, завтра” — це вступний модуль, присвячений історії створення Європейського Союзу, його сучасному розвитку, спільній європейській спадщині, співпраці України з його державами-членами.

На зустрічі були присутні студенти Миколаївського державного вищого училища культури, яким бібліотекарі читального залу розповіли про Європейський Союз, як інтеграційне об'єднання 27 країн на основі спільних людських і демократичних цінностей, яке має на меті досягнення стабільності, миру та процвітання. За допомогою електронної презентації молодь візуально могла прослідкувати історію створення ЄС, його символи, грошову одиницю, почути чудовий гімн не лише Європейського Союзу, а і всієї Європи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Присутнім були презентовані інформаційний стенд “Європейська панорама” та книжкова виставка “Європейський Союз — кроки назустріч”, на яких представлені матеріали з питань діяльності ЄС. Cтуденти з захопленням відповідали на поставлені питання вікторини “Європейський калейдоскоп”, а за правильні відповіді отримали у подарунок книги і бібліотечні закладки з даної теми.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.