Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Нам сьогодні — 40!!!!!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Нашій улюбленій найріднішій бібліотеці сьогодні, 15 грудня, виповнилося 40 років! Нас уже вітають! А ми з задоволенням приймаємо вітання від друзів, колег, читачів, отримуємо відзнаки і подарунки й самі обдаровуємо. Сьогодні (як і щодень сорок років поспіль :-)) наші двері і серця відкриті для кожного. Всі до обласної бібліотеки для юнацтва!

 

 

Нам сьогодні — 40! Глава 1

 

Першими МОБЮ із 40-річчям поздоровили начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Димитров Михайло Федорович; заступник начальника, начальник відділу закладів культури та охорони культурної спадщини Поддубна Лариса Олександрівна; головний спеціаліст відділу закладів культури та охорони культурної спадщини Кожушко Галина Миколаївна; директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова Агаркова Вікторія Вікторівна; директор обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна Жайворонок Тетяна Анатоліївна; голова обкому профспілки працівників культури Назарова Любов Іванівна.

Приємним сюрпризом для нас було привітання від читачів та друзів — учнів ЗОШ №35, очолюваних вчителем С. Д. Усенко. Гумористичні вірші та мініатюра у їх виконанні підняли всім настрій, а запитання вікторини перевірили ерудицію та професійну компетентність бібліотекарів-іменинників. Світлана Дмитрівна подякувала за співпрацю, побажала процвітання та успіхів й подарувала символічний вітальний колаж, що вмістив фотографії з усіх заходів, в котрих брали участь школярі 35-ї ЗОШ.

В цей день для нас немає нічого неможливого. Навіть машина часу сьогодні до наших послуг. Досвідчена Марина Петрова (провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів), взявши на борт наших мілленіалів та центеніалів, скерувала літальний апарат в минуле — у 1977 рік — в рік, коли перші читачі ступили на поріг бібліотеки для юнацтва. Молодь-1977 не росла в епоху Інтернету, не проводила зі смартфонами і планшетами більше восьми годин на день, не виражала власні емоції смайлами, емодзі і картинками. Однак хлопці і дівчата сорок років тому так само, як і сучасні підлітки, навчалися, спілкувалися, розважалися і читали. Які ж книги вони читали? Які твори їх надихали, мотивували, приносили задоволення? Сьогоднішній флешбек допоміг все прояснити і підтвердив, що читацькі смаки та вподобання не так вже й змінилися. Марко Кропивницький, Леся Українка, Стівен Кінг, Стендаль, Вільгельм Гауф, Трумен Капоте, Колін Маккалоу, Джон Толкін — такі ж популярні нині, як і сорок років тому, вони є тим містком, який об'єднує покоління.

Благополучно повернувшись у 2017-й, дівчата і хлопці одразу ж вирушили у нову, віртуальну, подорож. Бібліогід Марина Гусак (завідувач сектору медіа-освіти і творчості молоді) провела їх жартома і всерйоз всіма бібліотечними стежками, допомігши розібратися з незрозумілостями, хитромудростями та заплутаностями.

Щоб наші гості після тривалих подорожей нагуляли гарний апетит, Надія Пененко (бібліотекар сектору медіа-освіти і творчості молоді) запропонувала їм майстер-клас “Papercraft Birthday cake”. Кожен створив собі паперове тістечко в форматі 3Д.

Ну і нарешті — кульмінація будь-якого дня народження: пісня «Happy Birthday to You», свічки, іменинний торт! Заспівали, задули, з'їли :-)

Дякуємо всім!!!!


P.S. “К сожаленью, день рожденья
Только раз в году”.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.