Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Школа комп'ютерного бійця: віртуальні бібліотеки

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

13 грудня у відділі “Інтернет-центр” для учнів Школи комп'ютерного бійця відбувся останній у 2017 році тренінг за темою “Віртуальні бібліотеки”


Бібліотекар Юлія Задеряка дала визначення віртуальної бібліотеки. Це цифрова або електронна онлайн-бібліотека, в яку закладена звичайна бібліотека для читання книг та доступу до інших об’єктів, або це може бути сайт, який пропонує посилання на різні сайти зі значним великим запасом інформації в каталозі або в архівній формі.

Для учасників тренінгу був підготовлений перелік безкоштовних віртуальних бібліотек. Кожен мав обрати віртуальну бібліотеку з переліку і завантажити вподобану літературу на комп'ютер або читати он-лайн. Всі охоче виконали завдання, а потім разом з бібліотекарем обговорили спільне та відмінне у  послугах, котрі надають бібліотеки традиційні і віртуальні, висловили свої думки щодо читання паперових книг та їхніх електронних аналогів.

 


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у січні

  • Вечір історичного портрету “Грек з душею українця: до 165-річчя М. М. Аркаса “
  • Постійно діюча тематичнаі полиця “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки”, “Соборна мати Україна — одна на всіх, як оберіг”
16
січня
<<< січень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.