Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Перший Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць у Харкові

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

З 27 по 29 листопада у Харкові відбувся Перший Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць.

 

Мета заходу — підтримка ефективних форм співпраці та мережування серед молодіжних працівників та працівниць в Україні. Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та управлінням у справах молоді та спорту Харківської ОДА. Участь у заході взяли 120 фахівців, які працюють з молоддю, зокрема випускники та випускниці Програми “Молодіжний працівник”, одним з сертифікованих тренерів якої є бібліотекар МОБЮ Андрій
Алієв.

Захід урочисто відкрили заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, заступник директора представництва Програми розвитку ООН в Україні Ван Нгуєн, заступник Голови Харківської ОДА Анатолій Бабічев та директор естонського центру молодіжної роботи Едгар Шлюмер.

Учасники форуму працювали в дискусійних групах, обговорювали питання розвитку громадянської освіти молоді в позашкільних закладах, зокрема бібліотеках.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у січні

  • Постійно діюча тематичнаі полиця “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки”, “Соборна мати Україна — одна на всіх, як оберіг”
19
січня
<<< січень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.