Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Нова генерація лідерів: Віктор Кіріякіді

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

27 березня в бібліотеці в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” відбулася зустріч студентів Миколаївського політехнічного коледжу з музикантом, лідером гурту Kiriyakidi aka Rock Star Band Віктором Кіріякіді. Модератор заходу Алієв Андрій коротко представив гостя: Віктор народився в Миколаєві, закінчив середню школу № 45, Національний університет кораблебудування ім. Макарова (гуманітарний інститут, кафедра дизайну), Вище державне музичне училище.

Бенефіс Віктора Кіріякіді в бібліотеці

Навчаючись у музичному училищі, в 2010 році разом з іншими студентами естрадного відділу створив групу «Патефон», яка пізніше декілька разів міняла назву. Сьогодні на рахунку співака велика гастрольна діяльність по всій Україні. У 2015 році Віктор взяв участь у загальноукраїнському відборі телевізійного шоу “Голос країни” і пройшов у прямі ефіри. У 2016 році здобув перемогу у складі гурту з Івано-Франківська “PATSYKI Z FRANEKA” на конкурсі “Хіт-конвеєр” музичного телеканалу М2.

Віктор розповів, що за 10-річну музичну кар'єру експериментував зі стилями — від джазу, року до електронної поп-музики. На сьогоднішній день йому більш імпонує лаунж, рок, суміш року з джазом та сінті-попа з джазом. Також в репертуарі групи є чимало кавер-версій творів відомих музикантів, але він не сприймає їх як вторинні, а ніби вони самі створили цю музику. «Я всегда пишу для души, но и всегда прислушиваюсь к людям. Мы не пытаемся просто выйти, закрыть глаза и отыграть материал. Мы общаемся с публикой... Музыканты должны играть не только для себя, но, и в первую очередь, для людей», — зізнався Віктор.

На запитання присутніх про свої музичні смаки музикант відповів, що це залежать “від настрою”: інколи це Sigur Ros, Metallica, Rihanna, або вітчизняні виконавці – Sunsay, Pianoboy, Pur:Pur, Брюссель. Життєве кредо співака — завжди бути щасливим, чого він побажав і всім присутнім. Головним в музиці вважає дарувати радість слухачам. Ще однією “вистражданою” порадою став заклик до здорового способу життя та гармонії з собою і природою.

Спілкування з неординарною і талановитою особистістю Віктором Кіріякіді було настільки цікавим, подекуди філософським, що студенти і бібліотекарі ще довго не відпускали його, і дві години промайнули як хвилина. Співак побажав всім добра та злагоди і разом з товаришем виконав дві пісні: написану для своєї майбутньої дружини і абсолютно нову, яка ще не лунала на концертах. Сподіваємось в подальшому на одному із стартапів побачити і почути в бібліотеці весь гурт Kiriyakidi aka Rock Star Band!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.