Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Стан та перспективи розвитку культурологічної науки”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

27 березня у ВП “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв” відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція “Стан та перспективи розвитку культурологічної науки”, участь у якій взяли і фахівці обласної бібліотеки для юнацтва.

Після пленарного засідання робота конференції продовжилася в наукових культурологічних студіях. У секції “Соціально-комунікаційний простір культури” з доповіддю “МОБЮ news: бібліотечне телебачення для молодіжної тусовки” виступили провідний бібліотекар відділу автоматизації бібліотечних процесів Тетяна Гервасьєва і бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді Ірина Холодулькіна. Випуск бібліотечних новин, представлених увазі учасників конференції, містив досягнення, здобутки та кращі практичні напрацювання МОБЮ в царині політичній, економічній, соціальній, освітній, а також вісті з районів та, звичайно ж, рекламу.

Робота в студіях сприяла зростанню професійної компетентності, обміну досвідом, діловому спілкуванню між колегами та партнерами.

На завершення — вручення сертифікатів учасників конференції та спільне фото.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у серпні

18
серпня
<<< серпень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.