Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Ура! Канікули! Гайда до бібліотеки!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Улюблена і щаслива пора для школярів — канікули, а літо — це “маленьке життя”, коли хочеться набиратись нових вражень, активно відпочивати, пізнавати світ. Цікаво, весело і корисно проводять миколаївські дітлахи свої канікули в обласній бібліотеці для юнацтва. 4 червня для вихованців літнього пришкільного табору ЗОШ №12 бібліотекарі підготували розваги на будь-який смак.


Канікули 1


Спочатку юні гості разом Пеппі Довгапанчохою, Білосніжкою та Гаррі Поттером (вони ж — бібліотекарі відділу соціокультурної діяльності молоді Ірина Холодулькіна, Ірина Бринкіс та Андрій Алієв) вирушили на веселе сафарі, щоб помандрувати сторінками улюблених книжок. Непосидюча фантазерка Пеппі запросила всіх до участі в літературному марафоні “Книголюб-ерудит”, щоб гарненько потренувати пам’ять і мізки, впізнавши героя за описом, і взяти “автограф” у зіркових персонажів. А щоб розім’ятися і добряче повеселитися, Пеппі разом з дітьми зіграла в “Відгадай мелодію”, заспівавши улюблених пісень й потанцювавши донесхочу. Однак рано було відпочивати, адже естафету підхопила чарівна Білосніжка, котра заросила всіх на “Веселу зарядку”, яка перейшла у рухливі ігри: “Сороконіжка”, “Акула”, “Веселий оркестр”, “Копійка гривню береже»”. Кращий учень Гогвортсу, славнозвісний Гаррі Поттер відкрив детективне досьє “Бюро знахідок”, в якому слід було вгадати літературного героя по його речам, а також провів магічне бліц-опитування.


Канікули 2


Юні гості з веселого сафарі одразу ж вирушили в етномандрівку сторінками українських народних казок. Бібліотекар відділу “Інтернет-центр” Юлія Задеряка перевірила, чи добре учні знають не лише казки, а й українські традиції та звичаї. Перевірила — знають :-). Із задоволенням діти зіграли в гру “Крокодил”. Правила досить прості: потрібно без слів, лише за допомогою міміки і жестів пояснити своїй команді слово, яке загадали суперники. Слова “заєць”, “леопард”, “морозиво”, “слон” та інші були талановито й оригінально зображені і майже блискавично відгадані.


Канікули 3


Далі на гостей чекали ще “1000 запитань про все на світі”. Саме так називається розважальний онлайн-турнір, підготовлений бібліотекарями сектору медіа-освіти і творчості молоді Мариною Гусак і Надією Пененко. Хлопчаки та дівчатка знали відповіді майже на всі запитання, захоплюючи своїми знаннями і кмітливістю навіть дорослих і досвічених бібліотечних фахівців. Юним учасникам турніру особливо сподобалися запитання з тем “Світ навколо нас”, “Казкові та дивовижні”, “Все про всіх”. Не маємо ніяких сумнівів, що у недалекому майбутньому вони поповнять ряди учасників студентського клубу ерудитів “Tabula rasa”, що діє у бібліотеці.

Літо-2018 з бібліотекою тільки-но почалося! Ще так багато цікавого попереду! Чекаємо вас!
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.