Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Весело вчимо науку, етикет і правила безпеки в бібліотеці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

7 червня до бібліотеки знову завітали вихованці літнього пришкільного табору ЗОШ №12. Сорок п'ять років тому дитячий письменник Едуард Успенський написав чудову повість-казку, в якій саме завдяки його фантазії з'явилися дивовижні майстри, які живуть всередині машин і приладів і гарантують їхню справну роботу, доглядають за технікою, виправляють поломки. Хлопчики і дівчатка, слухаючи аудіокнигу Успенського “Гарантійні чоловічки”, швидко впізнали знайомих їм фіксиків — героїв анімаційного серіалу (від англійського   to fix — ремонтувати, виправляти), уривки з якого із задоволенням переглянули.

Фиксики


Зустріч з улюбленими фіксиками продовжилася вікторинами, рухливими іграми, іншими мультиплікаційними фільмами, а також зустріччю з героями улюблених літературних творів: Мері Поппінс, Котом Леопольдом та Мальвіною. Юні леді та джентльмени пройшли «Школу гарних манер» у знаного педагога Мері Поппінс, вчилися зав'язувати краватки та робити привітальний реверанс. Під час конкурсу «Чарівні слова» Мальвіна зі своїми учнями пригадали ввічливі слова та продемонстрували на практиці, як вони вміють користуватися ними відповідно до ситуації. Доброзичливий Кіт Леопольд закликав усіх «жити дружно» і запропонував веселу ігрову програму. Присутні залюбки взяли участь у цікавих літературних конкурсах і навіть танцювали. Здати випускні іспити «Школи гарних манер» допомогла література з книжкової виставки «Етикет від А до Я».


Школа гарних манер


На дворі літо, канікули тільки розпочалися, а це — час для захоплюючих подорожей і веселого відпочинку. Бібліотекарі нагадали правила поводження в різних ситуаціях. Наприклад, як поводитись, якщо застала гроза під час плавання у водоймі, як відрізнити отруйний гриб від їстівного, як не отримати тепловий удар, що робити при укусах комах та багато інших, а головне — що не можна роботи, коли ти один вдома.

На завершення зустрічі бібліотекарі запросили школярів цікаво і весело проводити час в бібліотеці, двері якої відкриті для них і влітку.

 

Живи безпечно

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.