Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тетяна Купрієвич. Жіночі роздуми фахівця нежіночої професії

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

В Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва в рамках циклу літературних вечорів “Народжене в Прибужжі слово” відбулася зустріч з Тетяною Купрієвич, автором 3 дитячих книг та 2 ліричних збірок поезій і прози.
Тетяна Купрієвич. Жіночі роздуми фахівця нежіночої професії


Модератор зустрічі, бібліотекар Андрій Алієв, відзначив, що авторка за фахом дуже далека не тільки від літературного слова, але й взагалі від гуманітарної сфери, і має “не жіночу” професію — інженер-конструктор. А закінчила вона Миколаївський університет кораблебудування за фахом інженер-механік. Це не завадило дівчині не просто активно писати вірші “для себе”, а й декламувати їх колегам по перу у заводському літературному об'єднанні “Зоря”, друкуватися у альманасі “Муза турбіністів”, газетах “Норма”, “Кораблебудівник”, “Турбініст”.

Перша книга — “Сьедобная азбука” видавництва Ірини Гудим — побачила світ на початку 2016 року завдяки підтримці меценатів. Частину накладу видавець і творчий колектив передали в бібліотеки міста. Кошти, отримані від благодійних продажів іншої частини, пішли на реабілітаційний курс для Романа, сина Тетяни, у якого ДЦП. “Сьедобная азбука” писалася матусею саме для нього. Це збірка цікавих дитячих віршиків і оповідань, які спонукають дітей дружити, любити, а оповідання “Казка про жеребчика” присвячено саме дітям з інвалідністю. А вже наприкінці того ж року видано ліричну збірку поезій і текстів пісень “Счастье”.

За всё приходится платить:
Ошибки, славу, счастье.
За то, что ярко хочешь жить,
За рыбу и за снасти.
Но счёт бывает так велик…


Незабаром вийшли з друку й інші книги Тетяни Владиславівни: “Азбука имени”, “Друг” для дітей, збірка лірики і прози “Размышления” про вміння “любити світ, бажання почути музику в кожному звуці, побачити чарівництво навіть там, де його немає...”. До речі, “Друг” — це не просто двомовна книга (видавництво В. Швеця, 2017), це цілий проект, який згуртував автора і 18 юних ілюстраторів, дітей Миколаєва і Тернополя, які проілюстрували оповідання про дітей з особливими потребами.

Відповідаючи на запитання читачів, учнів Миколаївського професійного суднобудівного ліцею, бібліотекарів молода поетеса розповіла про свої перші поетичні проби, дебют у 2003 році на фестивалі авторської пісні “Моей душе покоя нет”, де вона заспівала свою пісню під гітарний акомпанемент. Присутнім дуже сподобалося поетичне гадання по віршах Тетяни, деякі імпровізації були напрочуд дотепні. Приємним сюрпризом став підготовлений бібліотекою аудіо-сюжет в рамках радіопроекту BookClub.

На зустрічі також пролунали і абсолютно зовсім нові вірші, які ще тільки чекають нової збірки поетеси. Крилатий вислів письменниці Дж. Кемерон “Писати може кожен. Треба тільки спробувати”, який Тетяна адресувала юнакам, став логічним завершенням вечора. Зустріч закінчилася автограф-сесією та спільною пам’ятною світлиною. Читайте, спілкуйтеся, підтримуйте одне одного!

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.