Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць у Дніпрі

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

З 5 по 7 листопада в Дніпрі проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць. Організатори заходу — Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики, Управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць у Дніпрі

Учасниками Форуму стали молодіжні працівники, фахівці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях, дослідники молодіжного середовища, в тому числі представник Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Андрій Алієв.

Перший, мотиваційний, день Форуму був дуже насиченим. Після офіційного відкриття молодіжні працівники долучилися до флешмобу «Вінок Єдності». Рекомендації Ради Європи країнам-членам щодо молодіжної роботи презентував заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. Міжнародним досвідом поділилися: керівник проектів демократичного врядування ПРООН Маркус Бранд; координатор SALTO Eastern Europe and Caucasus Resource Centre Андрій Павлович (Польща), який розповів про діяльність SALTO YOUTH та Європейський корпус солідарності; заступник директора Естонського центру молодіжної роботи Каур Коці ознайомив із кваліфікаційним стандартом молодіжного працівника в Естонії.

Учасники Форуму відвідали «Молодіжний центр Дніпра», «Освіторіум», «Кузню української інтелігенції» та молодіжний центр «Даруємо радість», де взяли участь у тематичних сесіях. Зокрема в «Кузні», де побував А. Алієв, обговорювали значення літератури і кіно в громадянській освіті молоді.

В другий, стратегічний, день про еволюцію програми «Молодіжний працівник» протягом 2014-2018 років розповідали співробітник Державного інституту сімейної та молодіжної політики, тренер програми Анна Острікова і тренери спеціалізованих тренінгів. Далі на учасників чекали модеровані та панельні дискусії щодо стратегії молодіжної політики в Україні та «Hard Talk» з переможцями «Кращих практик молодіжної роботи-2017». Логічним завершенням дня стала церемонія нагородження переможців 2018 року та відзначення почесними грамотами Міністерства молоді та спорту України тренерів програми «Молодіжний працівник». Почесну грамоту отримав і Андрій Алієв за вагомий внесок у розвиток програми та молодіжної роботи.

У третій день Форуму, практичний, відбулася серія паралельних воркшопів. А. Алієв презентував роботу молодіжного простору в Миколаївській ОБЮ.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.