Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Foot-квест “Навколо політеху за 90 хвилин”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 листопада співробітники обласної бібліотеки для юнацтва разом з викладачами Миколаївського політехнічного коледжу організували для студентів foot-квест “Навколо політеху за 90 хвилин”, присвячений Міжнародному дню студента.


Foot-квест “Навколо політеху за 120 хвилин”


Консультувала, розробляла запитання квесту та модерувала захід Оксана Криловська, бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді, яка має  значний практичний досвід проведення краєзнавчих foot-квестів.

Чотири команди політехівців — “R.A.G.N.A.R.O.C.K.”, “Патріоти”, “Морські котики”, “Андеграунд”  — вирушили на пошуки локацій (будівля Першої української гімназії ім. М. Аркаса, Музей суднобудування та флоту, пам'ятна дошка Йосифу Дерибасу, пам’ятник Героям війни 1812 року, пам’ятник О. С. Пушкіну та інші історичні та культурні об’єкти), відповідали на питання,  робили оригінальні командні селфі. Успішно пройшовши маршрут квесту, гравці повернулися в альма-матер, де оригінально та з гумором презентували свої фотозвіти. Перемогу святкувала команда “Андеграунд”.

Бібліотекарі привітали переможців і нагадали, що бібліотека для юнацтва  пропонує їм тільки цікаві активні форми співпраці щодо пізнання рідного міста і знайомства з яскравими, видатними земляками.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.