Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Молоді про основні потреби — освіту і безпеку

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

7 лютого учні Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу стали учасниками одразу двох тренінгів — “Дистанційна і неформальна освіта” та “Моя безпека в медіапросторі”, проведених фахівцями обласної бібліотеки для юнацтва.

Модерувала тренінг “Дистанційна і неформальна освіта” — перший з циклу практикумів “Медіакультура”, започаткованих цьогоріч МОБЮ для миколаївської молоді, бібліотекар відділу “Інтернет-центр” Юлія Задеряка. Фахівець відзначила популярність і ефективність вище названих форм навчання, разом з присутніми визначила їх специфіку та переваги. Розповідь бібліотекаря доповнила презентація, яка виявилася інтерактивною, адже молодь охоче долучалася до обговорення. Під час діалогу учні визначили основні моделі дистанційного навчання, а також формати non-formal education (індивідуальні заняття під керівництвом тренерів чи репетиторів, тренінги, короткотермінові курси тощо).

Тренінгову естафету продовжили Марина Гусак, завідувач сектору медіа-освіти і творчості молоді, та Олеся Зеленкова, бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді, які навчали молодь безпечній поведінці в медіапросторі. Бібліотренери розповіли присутнім про найпоширеніші ризики в інтернеті й запропонували переглянути відео “Неприємності в мережі та як їх уникнути». Після перегляду почалося жваве обговорення: що більше нам приносить інтернет: позитиву чи негативу, від чого залежить особиста безпека в чаті, яких саме помилок потрібно уникати при діловому листуванні, які види віртуального шахрайства існують, з якими ви, можливо, стикалися в житті, хто чи що допомогло вам вирішити ситуацію. В нагоді молоді стала пам’ятка “Основні правила кібергігієни”, підготовлена бібліотекарями. Свої знання з інформаційної безпеки учасники тренінгу перевірили та закріпили, успішно відповівши на запитання інтерактивної гри “Я — за безпечний інтернет”.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.