Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тренінг “Булінг: зумій захистити себе”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 лютого студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв взяли участь у тренінгу “Булінг: зумій захистити себе”, організованому за ініціативою обласної бібліотеки для юнацтва та начальника відділу Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вадима Миколайовича Жепало.

Вадим Миколайович поінформував присутніх, що 16 січня 2019 року Президент України підписав закон щодо протидії булінгу, яким внесено низку змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення і ряду законів України. Юрист зазначив, що насильство є демонстрацією сили і бажанням здобути цілковитий контроль та владу над іншою стороною, ознайомив із поняттям і формами булінгу, зупинився на відповідальності за дане адміністративне правопорушення.

Тренінгові вправи, які запропонувала студентам бібліотекар Марина Улановська, допомогли присутнім визначити види, причини і наслідки булінгу та способи його попередження. Під час ситуативної гри “Покажи” учасники тренінгу створили типову модель булінгової ситуації та гуртом шукали правові та психологічні способи її розв’язання, а радше уникнення. Гра “Кінотерапія” допомогла молоді на прикладах цькування, відтворених у відомих фільмах, змоделювати інший, безпечний хід подій і толерантну поведінку героїв. І задля остаточного закріплення дружньої атмосфери в колективі бібліотекар запропонувала присутнім зіграти в гру “Подібність чи відмінність”. Вона наголосила, що взаємоповага є головною передумовою формування здорового, згуртованого, доброзичливого колективу.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.