Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Філософія душі Галини Запорожченко

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва  в рамках циклу літературних вечорів “Народжене в Прибужжі слово”  відбулася зустріч із Галиною Запорожченко — поетесою, педагогом, краєзнавцем, патріоткою своєї землі.


Модератор зустрічі, завідувач відділу Андрій Алієв, знайомлячи присутніх із героїнею зустрічі, нагадав, що пані Галина родом із Прикарпатського краю, за освітою вчитель української мови та літератури, нині завідує одним із структурних підрозділів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти — навчальним кабінетом “Освіта Миколаївщини”, є методистом вищої категорії, відмінником освіти України, а ще вона — літературний редактор газети “Рідна стежина”, керівник гуртка “Юні журналісти, краєзнавці” Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, авторка двох поетичних збірок і ліро-епічної поеми “Мазепа”. Дійсно, людина багатогранних талантів!

В авторському виконанні лунали вірші зі збірок “Крізь роки — літа”, “СонЦе”, сповнені романтичних метафор та щемливого очікування весни. А потім на присутніх чекала справжня аудіовистава одного актора — ліро-епічна поема “Мазепа” у виконанні Галини Михайлівни розкрилася у всій своїй повноті та злободенності історичних паралелей. Ефект від почутого підсилили ілюстрації до поеми, виконані миколаївською мисткинею Світланою Туз.

Колега Галини Михайлівни, кандидат історичних наук, доцент Ольга Волос, підкреслила важливість поеми про людину-легенду, незламного народного лицаря — гетьмана Івана Мазепу, для виховання нового покоління в дусі історичної правди.

Атмосфера зустрічі була надзвичайно теплою і доброзичливою. Не обійшлося без подарунків (поетеса вручила бібліотеці свої книги), щирих взаємних побажань успіхів і наснаги, а також автограф- та фотосесії.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.