Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Вибух поетичних емоцій у бібліотеці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

23 лютого в бібліотеці для юнацтва стався explosion of emotions. Саме таку вибухову назву мав вечір авторської поезії учасників поетично-музичного об’єднання “Молодість у віршах”.


Власні вірші читали Альбіна Ткач, Валентина Гавришко (творчий псевдонім Гладченко), Дмитро Грицик, Влад Дітріх, Дар’я Решетник, Дмитро Кучеров, Катерина Романенко. Вірші Влада Дітріха були сповнені пацифістських настроїв, Валентина Гавришко (Гладченко) зачарувала своїм “Сном”, а Альбіна Ткач творила “На зітканому з неба полотні”.

По-справжньому вибуховими були виступи музикантів: гурту “Жиза”, Валентина Білого, Маргарити Мизерецької, Юлії Фіч, тріо “Лампа”. Гурт “Яблука Гіас” присвятив пісню “4:20” загиблому товаришеві, дует Кирила Савінова і Юрія Кірушова виконав пісню “Я не відчуваю”, Ілля Постоєв нагадав, що залишилося всього “Полчаса до весны”, а завдяки Дар’ї Решетник раптово “Заметался пожар голубой”.

Оплески теж були вибуховими. А емоції — щирими, очі — палаючими, слова — відвертими, присутня молодь — унікальною і суперталановитою. До нових зустрічей, “Молодосте”! Пишаємося вами!


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.