Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Нова генерація лідерів: Стефанія Чаплигіна

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

26 лютого в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч з художницею і викладачем із Березанки Стефанією Чаплигіною.

Андрій Алієв, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді, представив присутнім гостю. Народилася 25-річна дівчина в Миколаєві, закінчила Миколаївський коледж культури і мистецтв за двома спеціальностями — бібліотекар і декоративно-прикладне мистецтво. Працювала в Централізованій бібліотечній системі для дітей м. Миколаєва. Зараз викладає образотворче мистецтво і є керівником гуртка в Коблевській загальноосвітній школі, також працює в Березанському будинку творчості школярів. Брала участь в колективній виставці “Диптих-art” (Миколаївський обласний художній музей ім. В. В. Верещагіна, 2018), переможець обласного патріотичного конкурсу молодіжної творчості “Наша спадщина” у номінації “Малюнок/картина” (Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, 2018). Як зазначила на питання щодо перемог у конкурсах Стефанія, найбільше пишається здобутками і перемогами своїх учнів.

Дівчина зізналася, що перша її робота — розмальовані стіни кімнати, після чого мати відвела її до гуртка. А сьогодні її народний живопис на стіні дитячого садка, на батареї у класі радує діточок. До речі, два її молодших брати теж захоплюються мистецтвом, і, навіть, свою маму, яка пише вірші і оповідання, донька заохотила до малювання. Стефанія здивувала учнів Миколаївського професійного суднобудівного ліцею, читачів і бібліотекарів різнобарв'ям технік і основ. Це петриківській розпис, яким вона зацікавилася ще в школі, акварельний живопис, використовує акрилові фарби, шпаклівку. А основою для творчості стає все, що є поруч, і не тільки: кришечки, каштани, платівки, скло, дерево (навіть замовляє особливе, карпатське), камінь і, навіть, яблука. Результат кропіткої праці — дивовижні картини, іграшки — символи свят, шпильки, шкатулки, келихи, кухонні приладдя, блокноти тощо. Одного разу на прохання знайомого намалювала на шкіряній куртці копію картини Пікассо. Як виявилося, у Стефанії немає улюблених художників, але подобається творчість Валентина Меркулова.

Відповідаючи на питання, чи схожий будинок, де вона мешкає, на художню галерею, зазначила, що переважна більшість її робіт представлена у школі і Будинку культури, багато дарує друзям, дещо продає. Андрій відмітив, що талановита людина має хист до всього, і це про Стефанію: крім викладацької діяльності і художньої творчості, вона брала участь у конкурсі з боді-арту в Опішні, який поєднує модельний та образотворчий напрями, та конкурсах краси.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.