Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Виїзна інформаційна сесія у Мішково-Погоріловому

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

13 травня відбулась виїзна інформаційна сесія “Бібліотека для розвитку громади” у селі Мішково-Погорілове Вітовського району, організована обласною бібліотекою для юнацтва, за участі письменниці Віри Марущак та художниці Світлани Чебанової.

Бібліотечно-літературно-мистецький десант спочатку завітав до Мішково-Погорілівської сільської бібліотеки, де завідувач науково-методичного відділу ОБЮ Ірина Бринкіс принагідно надала консультативну допомогу щодо залучення молоді до читання, Віра Марущак поповнила її фонд двома своїми новими книжками, а Світлана Чебанова — підбіркою літератури і власними патріотичними листівками. Допомога і подарунки були корисними та доречними, що і відзначила бібліотекар В. Г. Гуменюк.


На гостей вже чекали учні та педагоги Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Першою взяла слово Ірина Бринкіс, яка розповіла про обласну бібліотеку для юнацтва, познайомила з електронними інформаційними ресурсами і сайтом закладу, представила присутнім шанованих гостей.Віра Марущак, відома письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУ, розповіла про свій життєвий та творчий шлях, показала буктрейлер і  свої нові книжки. Присутні привітали Віру Іванівну з перемогою у ХІІІ обласному конкурсі “Краща Миколаївська книга”: її “В'язочка казок” визнана переможцем в номінації “Краще видання для дітей та юнацтва”. Школярі не втратили нагоди і активно поспілкувалися з письменницею. Їм було цікаво дізнатися, як називалася перша книжка і чи мала вона успіх, звідки письменниця черпає сюжети своїх творів, які емоції переживає під час написання, чи звертається до чиєїсь допомоги в процесі літературної творчості. На запитання про плани на майбутнє Віра Іванівна відповіла, що буде писати роман про свою маму.Відеосюжетом “Про себе” розпочала знайомство з молоддю художниця, ілюстраторка книжок, поетеса та громадська діячка Світлана Чебанова. Її патріотичні листівки про Миколаїв вже кілька років подорожують світом. Але є одна, особлива, та, що здійснює бажання, — листівка, яка побувала в Аргентині, Чилі та Перу, і повернулася до Світлани з чарівною силою. Хлопці і дівчата з рук в руки передавали цю чудо-листівку, кожен нашіптував їй свої мрії. Світлана запевнила, що все збудеться, треба лише дружити та підтримувати одне одного. На запитання «Як позбутися поганого?» Світлана пригадала легенду «Добро і Зло», про Білого і Чорного вовка, які живуть у кожній людині: «І щоб Добро перемогло, годуйте Білого, а не Чорного, накопичуйте не образи, а добрі вчинки інших, самі робіть добро іншим, тоді Добро переможе».Школярі з задоволенням спілкувалися, фотографувалися з Вірою Марущак та Світланою Чебановою, брали у них автографи.

На завершення педагог-організатор О. Г. Гаркуша подякувала гостям з Миколаєва за цікаву зустріч. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.