Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Нагородження переможців обласних конкурсів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

24 жовтня, під час проведення обласного семінару “Мова — культура — традиції: бібліотечний контекст”, нагородили переможців двох обласних конкурсів, ініційованих Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва у 2019 році: молодіжного “Творимо імідж громади разом” і професійного “Що читати: радить Влада і Громада”.


Молодіжний конкурс тривав з 4 лютого по 1 серпня за інформаційної підтримки центральних районних бібліотек і публічних бібліотек ОТГ Миколаївщини. За мету організатори поставили формування громадської думки про важливість ролі культурного сектору в розбудові об'єднаних територіальних громад, поширення інформації про креативні проекти і кращий досвід діячів культури і творчих особистостей області.

До Оргкомітету надійшло 20 робіт: від 12 учасників з 7 об'єднаних територіальних громад і від 8 учасників із 7 районів. До складу журі ввійшли фахівці Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, а головою було запрошено Почебут Ю. І., радника з питань комунікації Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування. Конкурсні роботи оцінювалися за такими критеріями: змістовність розкриття обраної творчої особистості; відображення в конкурсній роботі впливу творчості, проєктів особистості на розвиток певної громади; графічний матеріал, що підтверджує активну участь особистості в житті громади; наявність бібліографічного списку джерел.

На урочистості завітала голова журі Юлія Почебут, щоб особисто привітати переможців. Дипломи і подарунки отримали Андрій Денисюк, учень 11 класу Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з с. Катеринівка Веселинівського району (І місце), Артем Юсипей, студент І курсу Київської академії статистики, обліку та аудиту з смт. Веселинове Веселинівської селищної ОТГ (ІІ місце), Альона Левкович, учениця 11 класу Красненьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з с. Красненьке Кривоозерського району (ІІІ місце). Також організатори відзначили грамотою і заохочувальним призом Євгенію Рябєву, студентку І курсу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з с. Ольшанське Ольшанської селищної ОТГ. Всі роботи поповнять електронну повнотекстову базу даних “Карта творчості” на сайті обласної бібліотеки для юнацтва.

Також були підведені підсумки професійного конкурсу на кращу віртуальну книжкову виставку “Що читати: радить Влада і Громада”, який тривав з 1 квітня по 30 вересня. Конкурс проводився з метою популяризації книг і читання шляхом моніторингу читацьких уподобань представників органів самоврядування і мешканців місцевих громад, створення віртуальної книжкової виставки з використанням спеціальних програм і сервісів; підвищення професійної компетентності бібліотечних фахівців. До Оргкомітету надійшли роботи від бібліотекарів з 3 об'єднаних територіальних громад і 5 районів Миколаївської області. Журі у складі фахівців обласної бібліотеки для юнацтва оцінювало віртуальні книжкові виставки за такими критеріями: наповненість (укладання виставки за попередньо проведеним опитуванням або анкетуванням, зазначення ПІБ і посади як представників органів влади, так і професії читачів бібліотеки — пересічних громадян, які рекомендують книги, персональні відгуки опитаних, не менше 10 видань); грамотність — розділи, звернення, цитати, бібліографічний опис документів, анотації; використання інноваційних технологій — технічна досконалість, читабельність тексту, гармонічне оформлення фону, зручність перегляду виставки.


Голова журі, директор МОБЮ Наталія Вікторівна Ткаченко, подякувала колегам за участь у конкурсі, привітала переможців. Дипломи і подарунки отримали: Мочаліна Надія Сергіївна, бібліотекар Снігурівської міської бібліотеки-філії Снігурівської ЦБС (І місце); Мельникова Олена Миколаївна, бібліотекар Дмитрівської сільської бібліотеки-філії Куцурубської публічної бібліотеки (ІІ місце); Кузьміна Олена Миколаївна, бібліограф КЗ “Публічна бібліотека” Веселинівської селищної ради (ІІІ місце). Також організатори відзначили грамотою і заохочувальним призом Робову Галину Анатоліївну, завідувача Тридубської сільської бібліотеки-філії КЗ “Кривоозерська ЦБС”. Роботи переможців будуть розміщені на сайті бібліотеки.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.