Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Улюбленій МОБЮ — 42 роки

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

У нашої бібліотеки день народження! Про вік жінки виховані люди не говорять. Ми, безперечно, виховані. Втім, наша Пані Бібліотека нічого не має проти оприлюднення такої інформації. Отож, 15 грудня улюбленій МОБЮ — 42 роки. Її вітали найрідніші — читачі і бібліотекарі.

Серед гостей були й студенти Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій. Їх зустрічав і приймав вітання Андрій Алієв. Він з гордістю розповів про цікавинки з бібліотечної біографії, запропонував погортати сторінки фотоальбомів, запросив неспішно пройтися просторими залами і заплутаними коридорами колишнього купецького маєтку, оцінили химерне кування старовинних сходів, притулити долоньки до раритетних кахлів “пічок-голландок”, щоб відчути тепло (не в значенні теплової енергії, адже нас вже давно обігріває централізоване опалення :-)), а тепло душевне тих, хто має щастя тут працювати, і сильну енергетику цього надзвичайного місця, наповненого книгами, позитивом, гарним настроєм, знаннями, особливим читацьким релаксом — всім тим, за що й любимо обласну бібліотеку для юнацтва.

Молодь подякувала Андрію, щиро вітала бібліотеку і бібліотекарів зі святом, бажала процвітання, успішної праці, наснаги, нових проєктів, книжок в різних форматах, комп’ютерів і меблів, численних послідовників і читачів. Як істинним представникам Net Generation, хлопцям і дівчатам мало дружити з бібліотекою в реалі, вони забажали дружби віртуальної. Наші акаунти в фейсбуці та інстаграмі відкриті, як і наші серця. Любимо вас, працюємо для вас!

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.