Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Завершальні в 2019 році змагання інтелектуалів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 грудня в обласній бібліотеці для юнацтва знову змагалися миколаївські інтелектуали. За перемогу в завершальній у 2019 році грі “Що? Де? Коли?” боролися три команди знавців.

Ігрові запитання були різноманітними. Ерудити згадали (чи дізналися), що автор славетного “Київського вальсу” Платон Майборода гибів в голоді й холоді за колючим дротом у “Хорольській ямі”; як директор Львівського автобусного заводу Борис Кашкадамов “прорубав лаз” в СРСР, а потім у Європу, і завод почав виробляти найбільшу кількість автобусів у світі; як розшифровується слово “мівіна”; кого називають найкращими друзями кухарів.

Навіть бувалих гравців вразили деякі факти. Наприкінці 70-х років капсулу з цезієм, що належала донецькому підприємству, замурували в щебінь, який використали для будівництва багатоповерхівки в Краматорську, і згодом четверо людей померли від лейкозу через надвисокий рівень радіації. Український підприємець Олексій Алчевський, власник металургійних заводів і транспортних компаній, кинувся під потяг, не отримавши кредит. Приємно, що одну з вулиць вірменського міста Спітак планують назвати на честь українських альпіністів, які допомагали після землетрусу 1988 року.

Протягом перших двох турів розрив в турнірній таблиці був мінімальним. У підсумку команда “Мана-мана”, підсилена гравцями “Fen-Х”, набрала 16 балів. Збірна Миколаєва-Херсона “Коментарі Асгарду” здобула 21 бал. Золото традиційно виборола “Каісса” з 23 балами.

 


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.